Ve čtvrtek se střetnou juniorky Teplic a Drážďan

Velmi zajímavé měření sil je naplánováno na čtvrteční podvečer do Bystřan, střetnou se zde totiž juniorky Teplic a druhobundesligových Drážďan. Zápas má výkop naplánovaný na 17:30 hod..

Teplický tým do jednadvaceti let je v tuto chvíli na třináctém místě jednadvacetičlenné tabulky Juniorské ligy. S bilancí tří výher a čtyř porážek. Může se však pochlubit nejpevnější obranou v soutěži.

Dynamo Dresden má svou juniorku do třiadvaceti let a ta účastní se páté nejvyšší soutěže v Německu - Oberligy Süd. V té je po čtvrtém kole na jedenáctém místě ze šestnácti účastníků, když jednou zvítězila a jednou remizovala. Ovšem stejně jako tepličtí má nejlepší obranu z celé soutěže.

Vstupné na utkání je 40 Kč a vstupenka z tohoto zápasu platí také na pondělí zápas juniorek Teplic a Slovácka v Dubí. Na zápas s Drážďany mají samozřejmě vstup zdarma ženy, děti a majitelé permanentních vstupenek.

Informace o utkání:

FK Teplice U21 - SG Dynamo Dresden U23

Kdy: 5.září od 17:30 hod.

Kde: stadión Bystřany

Vstupné: 40 Kč (lístek platí i na pondělní utkání Juniorské ligy Teplice - Slovácko v Dubí), ženy, děti a permanentkáři mají vstup zdarma