Ve druhém kole Future League nestačily Teplice na Liberec

Ve druhém kole Future League zamířily Teplice na hřiště Slovanu Liberec, utkání se hrálo na Městském stadionu v Liberci. Žlutomodří vstoupili do zápasu lépe a svého soupeře přišpendlili u jeho pokutového území a už po deseti minutách trefil Michal Bílek tyč. Po čtvrthodině hry přišla první branka, Krátký poslal centr na Martiorosyana, ten přistavil Pecháčkovi, který levačkou rozvlnil síť. Vstřelá branka však jakoby úplně zastavila aktivitu Teplic, už za čtyři minuty sroval liberecký Jang Ji Hoon. Za dalších pět minut otočil skóre Frimmel a v 28. minutě se stejný hráč prosadil podruhé. Do poločasu ještě zvýšil na 4:1 Šustr. Hned po změně stran navíc zvýšil na 5:1 po rohovém kopu hlavou Chlubecký. Na druhé straně mohl snížit hlavou Hošek, jenže centr Pecháčka usměrnil jen nad branku. Po krásné akci žlutododří snížili po hodině hry, když Procházka patičkou vybídl Pecháčka ke druhé brance, víc už však s výsledkem neudělali. Tepličtí tak ve druhém kole Future League prohráli na hřišti Liberce 2:5.