Víkend otců je tu!

Následující šestadvacáté ligové kolo se opět odehraje v duchu celoligové akce Víkend otců. Návštěvníci ligových stadionů se tak mohou těšit na speciální akce pro otce s dětmi, nejinak tomu bude také na Stínadlech.

Tradičně mají děti do 150 cm vstup zdarma na domácí zápasy, což se nezmění ani pro toto utkání. Dále se mohou těšit na skákací hrad na ochozu stadionu u rodinného sektoru nebo na Gepardici Jane, která při zápase bude mězi dětmi na tribuně.

Poločasová soutěž tentokrát bude v dětském duchu, na hrací ploše si tak zasoutěží pětice dětí, které vybere kamera během prvního poločasu. Dále bude také přípravena soutěž na sociálních sítích, kam stačí umístit selfie ze zápasu se svým otcem a hashtagem #FKTvikendotců. Na trojici autorů fotek, které vybere odborná porota, pak budou čekat předměty od FK Teplice. Velkou soutěž přichystala i samotná ePojisteni.cz liga. Pobyt pro celou rodinu v hodnotě deset tisíc korun či večeře s odvozem v podobě limuzíny. Více se veřejnost dozví na webu www.vikendotcu.cz.

K pořádnému fandění pak nejen všem otcům a jejich ratolestem, ale také ostatní návštěvníkům Stínadel, pomohou tleskadla, která budou opět v akci a budou se rozdávat u vchodů B a D. Doražte tedy v neděli od 17:00 na utkání Teplice - Slovácko, která se hraje v AGC Aréně na Stínadlech.