Víkendový program dorostů ( 18. - 19.2. )

O tomto víkendu pokračuje zimní příprava dorosteneckých týmů FK Teplice dalšími přípravnými zápasy.

Nejstarší teplický dorost U19 pod vedením trenérů Václava Budky a Petra Růžičky přivítá v sobotu 18.2. dopoledne od 11 hodin na UMT Anger v Trnovanech tým SK KLADNO, který je účastníkem České ligy dorostu U19.

Teplická sedmnáctka trenérů Jamricha, Laibla a Köcka v sobotu 18.2. zajíždí za hranice, kdy se od 11:00 střetne v německém Chemnitz s domácími mladíky z Chemnitzer FC U17.

Nejmladší teplická U16 pod taktovkou trenérů Jaroslava Kolínka a Martina Nováka v sobotu 18.2. také překročí české hranice, když od 12:00 v tréninkovém centru mládeže v Drážďanech změří síly s domácím týmem SG DYNAMO DRESDEN U16.

A aby toho nebylo málo, tak ještě v neděli 19.2. zajíždí společně výběr hráčů U17 a U16 k přípravnému dvojutkání, kdy se postupně od 10:30 a následně také od 12:30 poměří se stejně starými hráči na UMT Fotbalového klubu Baník Sokolov.