Víkendový program dorostů FK Teplice

NEJSTARŠÍ DOROST U19 HRAJE V SOBOTU NA STADIONU FK DUCHCOV DŮLEŽITÉ UTKÁNÍ S 1.FC SLOVÁCKO. MLADŠÍ DOROSTY U16 A U17 ZAJÍŽDĚJÍ V NEDĚLI NA HŘIŠTĚ SC XAVEROV V PRAŽSKÝCH HORNÍCH POČERNICÍCH, KDE SE STŘETNOU S DOMÁCÍMI TÝMY SK SLAVIA PRAHA.

V sobotu 20.5. nejstarší dorost FK TEPLICE U19 v rámci 30.kola I.Celostátní ligy staršího dorostu hostí na domácích hřišti v Duchcově fotbalový klub sídlící v moravském městě Uherské Hradiště ve Zlínském kraji - tým 1.FC SLOVÁCKO.

Svěřenci trenérů Václava Budky a Petra Růžičky chtějí v utkání s Modrobílými získat všechny mistrovské body. Hostující Slovácko vedené hlavním trenérem Stanislavem Vajčnerem má aktuálně na svém kontě 41 bodů stejně jako tepličtí Skláři, ale má ještě jedno neodehrané utkání oproti Žlutomodrým k dobru. Sobotní duel nejstarších dorostů Teplic a Slovácka na přírodním trávníku stadionu FK Duchov v ulici Teplická s výkopem v 11:00 řídí jako hlavní rozhodčí pan Vojtěch Opočenský a na čarách mu budou asistovat pánové Josef Zitko a Adam Provazník.

Dorostenci FK TEPLICE U17 pod vedením trenérského tria Ladislav Jamrich, Radim Laibl a Vladimír Köck v neděli 21.5. odpoledne zajíždí na hřiště jednoho z nejúspěšnějších českých klubů - týmu SK SLAVIA PRAHA. Žlutomodří změří síly s aktuálně třetím týmem ligové tabulky kouče Petra Mikolandy  v mistrovském utkání 24.kola elitní skupiny A České ligy staršího dorostu kategorie U17. Utkání hrané na přírodním trávníku areálu SC Xaverov v Horních Počernicích má výkop v 15:00 a povede ho trojice arbitrů Jan Hurych, Martin Les a Michal Jeřábek.

Mladší dorost FK TEPLICE U16 vedený trenéry Jaroslavem Kolínkem a Martinem Novákem zajíždí stejně jako teplická sedmnáctka na hřiště týmu SK SLAVIA PRAHA. Duel 24.kola elitní skupiny A České ligy mladšího dorostu kategorie U16 mezi nejmladšími dorostenci Teplic a týmem pražské Slavie, který je momentálně lídrem ligové tabulky U16 a hraje pod taktovkou kouče Milana Titěry, má výkop v 17:00 také na přírodním trávníku areálu SC Xaverov v Horních Počernicích.

Přijďte i Vy podpořit teplické dorosty v cestě za dalšími ligovými body.

- 30.kolo I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 -

F K  T E P L I C E    vs.   1.FC Slovácko