Virtuální zápas s Borussií Dortmund podpoří teplickou nemocnici v boji s koronavirem

V letošním ligovém ročníku si FK Teplice připomíná 20. výročí památné bitvy o Champions League s Borussií Dortmund. „Na začátku sezóny tak vznikla červená sada dresů připomínající utkání v Dortmundu, tu věnujeme po letošním ročníku do charitativní dražby a podpoříme tím aktivity chystaného Nadačního fondu FK Teplice. V souvislosti se současnou nelehkou situací, které všichni čelíme, jsme se rozhodli podobně jako některé další české fotbalové kluby, uspořádat také virtuální domácí zápas na připomenutí tohoto legendárního dvojzápasu a hlavně na pomoc dobré věci,“ říká úvodem manažer marketingu a PR FK Teplice Martin Kovařík.

Veškerý výtěžek z prodeje vstupenek na virtuální domácí zápas s Borussií Dortmund, který poběží až do 30. dubna, půjde na pomoc teplické nemocnici v boji s koronavirem. Ve stejný den poběží toto utkání včetně zápasového studia na televizní stanici O2TV. Virtuální vstupenku si můžete zakoupit pouze přes internet na webových stránkách klubu, její cena je 100 Kč. Výtěžek z prodaných vstupenek poté poputuje na pomoc teplické nemocnici v boji s koronavirem. Počet vstupenek k zakoupení nebude omezen. Zapojit se mohou také firmy či organizace. V srpnu 1999 byla na domácím utkání s Dortmundem návštěva 14500 diváků. Dokážeme na pomoc dobré věci toto číslo ještě překonat?

Všichni, kteří se rozhodnou podpořit tuto dobrou věc, kromě dobrého pocitu, obdrží emailem také odkaz na PDF verzi původního zápasového zpravodaje z 11. srpna 1999. Kromě toho navíc ještě získají při předložení zakoupené virtuální vstupenky v teplickém kině Premiere Cinemas k zakoupené vstupence na film druhou zdarma po dobu třiceti dnů od znovuotevření multiplexu. Virtuální vstupenka bude zároveň platit i na další besedu s bývalými hráči FK Teplice v rámci cyklu Žlutomodré vzpomínky, která bude věnována i památným pohárovým evropským bitvám. Z prodaných vstupenek navíc vylosujeme majitele jedné, který získá podepsaný červený dres kapitána týmu Admira Ljevakoviće z letošní kolekce.

Vybrané prostředky teplická nemocnice využije na nákup nového přístroje: „Zakoupili bychom pulzní oxymetr na Oddělení následné péče, kde jsou hospitalizování převážně starší pacienti k doléčení akutních stavů. Pulzní oxymetr je přístroj, který slouží k měření obsahu kyslíku v krvi pacienta a je důležitý pro monitoraci okysličení krve pacienta,“ říká přimář Martin Sessek z krizového štábu teplické nemocnice.

Vstupenky, které jsou věrnou kopií vstupenek z roku 1999, je možné už nyní si koupit ZDE.