Výhra kombinovaného týmu v Sokolově

FK Baník Sokolov U17 – FK Teplice U16+U17

2:9 (1:5)

Branky FK Teplice: Jirkovský 2x, Fabián 2x, Emmer 2x, Zaspal, Burda, Smékal

Sestava FK Teplice: Blažek U17 – Zerner U17, Burda U17, Lácha U17, Smékal U17 – Novák Z. U16 – Zaspal U16, Krajíček U16, Emmer U16, Jirkovský U16 – Fabián U16

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra FK Teplice U16 Jaroslava Kolínka :

"Den po Drážďanech jsme opět nastoupili k dalšímu utkání, tentokráte dvojutkání v Sokolově. Tím jsme chtěli zakončit osmi zápasový kondiční blok, který se vešel do tří týdnů. Nejdříve nastoupil kombinovaný tým z hráčů U16 a U17 proti sokolovské sedmnáctce a hned na to se tým U16 utkal s hráči stejného ročníku.

Na to, že kluci spolu hráli poprvé, odehráli výborné utkání. Skvěle k němu přistoupili a hned od prvních minut dávali jasně najevo, kdo bude na hřišti pánem. S chutí si zahráli, byli neustále v pohybu a nasázeli devět krásných branek. Nemyslím si, že by soupeř neměl až tak kvalitu, ale my jsme odehráli dost dobrý zápas a Sokolov prostě přejeli. Pevná obrana složená z hráčů U17 velmi dobře řízená Burdou a směrem dopředu “mladé pušky“ z U16 doplněné o Šimiho (Jirkovského) si postupem času vytvořilo jasnou převahu, vyjádřenou i počtem branek v sokolovské síti. Na některé akce a branky bylo radost pohleděta věřím, že si kluci dnes bavili fotbalem."