Začala letní příprava!

Dnes se na stadionu Na Stínadlech znovu sešel tým po letní pauze a odstartoval tak přípravu na novou sezónu 2012/2013. Všechny hráče nejprve na hlavní ploše uvítal ředitel klubu František Hrdlička a představil jim nový realizační tým. Poté k nim krátce promluvil také nový hlavní kouč Lukáš Přerost.

Na prahu letní přípravy se k týmu připojilo několik nováčků, z hostováních se vrátili Jungr, Melunovič, Hošek, Jablonský, Moulis, Veverka a Lácha. Z Karviné se k týmu připojil Tomáš Jursa. "Probíhají jednání s jeho klubem a věříme, že v nejbližších dnech se Tomáš stane našim kmenovým hráčem," sdělil podrobnosti o mladém středopoloři Pavel Verbíř. Další nový hráč Ján Chovanec se k týmu připojí až 1.července. "Má do 30.června platnou smlouvu v Ružomberoku a tu musí dodržet, proto se připojí později. Je to sice mírná komplikace, ale na nejdůležitější část přípravy bude již k dispozici," vysvětluje sportovní manažer Pavel Verbíř. Dovolenou si o týden prodlouží brankář Tomáš Grigar, kterému se sezóna protáhla díky soustředění reprezentace.

Od deseti hodin žlutomodří zamířili do nedalekého Proboštova, kde absolvovali první tréninkové dávky. Zítra je čekají fyzické testy na ústecké univerzitě a do konce týdne pak budou trénovat dvakrát denně v Proboštově. První týden přípravy vyvrcholí zápasem právě s Proboštovem na jeho hřišti v sobotu od 10:15.

Rozhovory k zahájení letní přípravy najdete na klubovém youtube kanále na adrese: www.youtube.com/watch?v=-yIO9Dr9IJ0

Soupiska týmu pro letní přípravu:
Brankáři:

Tomáš Grigar (nástup 24.6.)
Martin Slavík
Patrik Lukáč

Obránci:
Petr Lukáš
Antonín Rosa
Milan Matula
Tomáš Vondrášek
Václav Ježdík
David Šraga
Marek Krátký
Ján Chovanec (nástup 1.7.)
David Jablonský

Richard Veverka

Termíny letní přípravy:
18.června - začátek letní přípravy
23.června - Proboštov - Teplice (10:15)
24.června - 30.června - soustředění v Modré
28.června - Teplice - FC Tjumeň (2.ruská liga) (17:00, Modrá)
29.června - Teplice - FC Nitra (16:30, Modrá)
3.července - Hallescher FC - Teplice (18:00, Grosschirma)
7.července - turnaj v Nové Včelnici
8.července - 11.července - herní soustředění v Bad Zell v Rakousku
10.července - FC Vaslui - Teplice