Ženy | TJ ABC Braník - FK Teplice

Teplice zakončily podzimní část další remízou. Ženy přezimují na 5. místě s 12. body.

SESTAVA | Svěráková - Fryčová, Soukupová (Altmannová), Kodešová, Budilová - Motyčková, Němcová, Galbavá, Pokorná (Bolfiková) - Vlastníková, Badinková

ROZHODČÍ | Žáková Dagmar - Hejma Vojtěch, Hanzlík Matyáš

HODNOCENÍ UTKÁNÍ |

Na hřišti Braníku nás čekal velmi důležitý zápas, ve kterém jsme si, před zimní přestávkou, mohli výrazně vylepšit postavení v tabulce. Bohužel jsme z něj vytěžili jenom 1 bod a tak přezimujeme na 5. místě tabulky.

Zápas víc než fotbalovou kvalitu přinesl urputný boj o každý metr hřiště a moc pohledných fotbalových akcí k vidění nebylo.
První poločas dlouho probíhal za bezbrankového stavu, hlavně ve znamení osobních soubojů a bez větších gólových příležitostí. Soupeř se jako první ujal vedení střelou z hranice pokutového území. My jsme ještě do konce poločasu dokázali skóre otočit díky brankám Motyčkové a Badinkové. Ve 2. poločase jsme se štěstím přestáli několik velkých příležitostí soupeře k vyrovnání. Nakonec soupeř přece jenom v 63. minutě vyrovnal našim vlastním gólem, po nešťastné teči střely ze střední vzdálenosti. Zbytek utkání už byl jen velkým bojem, hlavně ve středu hřiště a změnu stavu už nepřinesl.