Report ze zápasu FK Mladá Boleslav vs. FK Teplice

4:3 (1:2)

Branky: 28. a 57. Pech, 39. a 59. Kadlec – 5. a 52. Janda, 7. Roháček (vl.)

Sestava: Zdeněk – Kozák (36. Křivohlavý), Kovalčík, Klepáček, Leder – Hural, Fakin (65. Kibal) – Cajthaml (36. Gedeon) – Orgoň (50. Kolárik), Janda (60. Hadinec), Lukáš (36. Sejk).

Ohlasy trenérů

Miroslav Šašek, trenér: „Do zápasu jsme vstoupili výborně a povedlo se nám hned v úvodu dvakrát skórovat, když jsme využili chyb v soupeřově obraně – 0:2. V dalším průběhu střetnutí jsme ale přenechali aktivitu domácím. V této fázi utkání většina našich hráčů značně polevila ve výkonu a v koncentraci, a výsledkem bylo několik příležitostí a kontaktní gól Boleslavi ještě do poločasové přestávky – 1:2. Hned na začátku 2. poločasu domácí srovnali a nadále byli nebezpečnější – 2:2. Nám se však podařilo opět jít podruhé v utkání do vedení po pěkné akci – 2:3, ale závěr zápasu patřil Bolce. Znovu jsme inkasovali branky po hrubých individuálních chybách a dobře rozehrané utkání nakonec ztratili – 4:3. Téměř po celou dobu střetnutí jsme nehráli dobře. Nebyli jsme schopni přesně kombinovat, v přechodové fázi jsme se dopouštěli velkého množství nevynucených ztrát a naše defenzivní činnost byla na velmi nízké úrovni. Výkon týmu i většiny jednotlivců byl proto daleko za mým očekáváním a samozřejmě, že nemůžu být s celkovým vystoupením mužstva spokojen."