Report ze zápasu FC Hradec Králové vs. FK Teplice

4. kolo, Liga žáků U15,
FC Hradec Králové FK Teplice
0:4 (0:0)

Branky FKT: 37. Hural, 40., 45. a 68. Janda.

Team logo

FK Teplice

Sestava: Kosinský (36. Zdeněk) – Kovalčík (36. Leder), Lukáš, Klepáček (49. Cajthaml), Kozák (53. Kibal) – Gedeon – Sinu, Hural – Kolárik (36. Orgoň), Sejk (53. M. Vachoušek), Fakin (36. Janda).

Ohlasy trenérů

Miroslav Šašek, trenér: „Do zápasu jsme vstoupili laxně, vázla nám kombinace a přesnost. Navíc jsme domácím po našich hrubkách v defenzívě dovolili dvě stoprocentní šance, ale podržel nás gólman Martin Kosinský. Postupem času jsme převzali iniciativu a začali předvádět rychlou ofenzivní hru s řadou šancí. Naplno jsme se dokázali prosadit až po změně stran. Střídající hráči přinesli potřebnou kvalitu a náš herní výkon se rapidně zvedl. Zejména v ofenzivní fázi měl vysokou úroveň a dokázali jsme celkem 4x skórovat po pěkných přímočarých akcích. Z celkové prezentace týmu v tomto utkání můžeme být tedy docela spokojeni.“