ŽK: 77. Navrátil - 37. Kučera, 73. Žák, 77. Fortelný.
Rozhodčí: Černý - Antoníček, Bureš (Zaoral).
VAR, AVAR: Proske, Kotík.
Diváci: 2419.

Macík – Chvátal, Jemelka, Beneš (C), Zmrzlý – Breite, Greššák (64. Růsek), Daněk, Navrátil (80. Zifčák) – Chytil, P. González.

Grigar - Kučera, Tijani, Vondrášek - Hyčka, Mareček, Trubač (90. Prošek), Boljević (46. Shejbal) - Fortelný (90. Knapík) - Žák (86. Ledecký), Sejk (46. Jukl).

Teplický tým zamířil v dalším ligovém kole na hřiště Sigmy Olomouc. Trenér Jiří Jarošík vsadil na stejnou základní jedenáctku jako při vítězném klání proti Karviné. Před samotným zápasem oba týmy vyjádřili podporu Ukrajině, která je sužována válečným napadením ze strany Ruska. Realizační tým Teplic nasadil modrožluté stužky, kapitán Tomáš Grigar modrou a žlutou kapitánskou pásku a tepličtí fanoušci na počest Ukrajiny otočili ve svém sektoru všechny vlajky modrou stranou nahoru, tak jako na té ukrajinské.

Na hřišti byli od začátku zápasu lepší domácí lepší, ale ztroskotávali na výborném Grigarovi, který předváděl další ze skvělých výkonů. Nejprve zneškodnil ránu Chytila, následně v rychlém sledu zlikvidoval pokusy Gonzáleze, Chytila i Daňka. Před poločasovou pauzou pak ještě udržel bez brankový stav další skvělým zákrokem proti Chytilovi.

Po změně stran už se přeci jen hostující Teplice tlačily více dopředu, ale když už se dostaly na dostřel domácí brance, tak místo pokusu o střelu hledali žlutomodří spoluhráče v lepší pozici. První nadějnější příležitost tak měli tepličtí hráči až deset minut před koncem, kdy si na přímý kop Fortelného vyskočil Mohamed Tijani a poslal míč těsně vedle. Utkání tak nakonec skončilo bez branek 0:0 a Teplice si vezou z Hané bod.