Branky: 39. Vaněček, 83. Rezek - 7. Potočný.
ŽK: 70. Ljevakovič, 75. Rezek - 22. Folprecht, 25. Ševčík, 45+3. Breite.
Diváci: 3746.

Grigar (10. Diviš) - Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Krob - Ljevakovič, Král - Fillo, Trubač (90. Vošahlík), Rezek - Vaněček.

FC Slovan Liberec

Hladký - Coufal, Kůdela, Kulhánek (46. Bartl), Kerbr - Breite (88. Havelka), Folprecht - Mikula, Potočný, Ševčík (84. Pulkrab) - Graiciar.

Konečně! Po třech zápasech bez výhry se Teplice konečně dočkaly. V 9. kole HET ligy zvládly severočeské derby s Libercem. Díky vítězné trefě Jana Rezka z 83. minuty slaví vítězství 2:1 a tolik důležité tři body do tabulky.

Skláři do zápasu vstoupili hodně špatně. Už v 7. minutě napálil odražený míč vší silou exteplický Potočný a prostřelil Grigara. Teplický brankář se navíc při zákroku zranil a musel se nechat vystřídat Divišem. Liberec byl aktivnější, druhý gól ale už nepřidal. Sedm minut před pauzou se ve skrumáži prosadil útočník Vaněček, když míč poslal do Hladkého branky efektní a efektivní patičkou.

Nástup do druhé půle měly Teplice lepší, kýžený vedoucí gól z tlaku ale nedaly. Poté se nehrálo pohledné utkání, na hřišti se spíše bojovalo. Když už se zdálo, že střetnutí spěje k remízovému konci, dostal se k balónu Rezek, který podobně jako Potočný v první půli „pustil“ na branku nechytatelnou dělovku. Závěrečný nápor Liberce vyšel vniveč a žlutomodří slavili tři body.