FKT pomáhá

Hráči teplického áčka se pravidelně zapojují také do dobročinných akcí a do akcí s dětmi a mládeží. Každoročně hráči navštěvují festival Hájský kohout pro klienty z ústavů sociální peče nebo Dětský domov v Krupce, kde vždy před vánoci rozdávají dárky. V rámci výročí 70 let klubu proběhl dobročinná dražba retro dresů, ve kterých FK Teplice nastoupil proti Dynamu Dresden, výtěžek z aukce dostal sportovní klub hendikepovaných sportovců TJ Nola Teplice.

Pravidelně pak teplický stadion navštěvují žáci základních škol, kteří mají možnost pohovořit s hráči a prohlédnout si zázemí klubu. Kromě toho hráči FK Teplice předávají vysvědčení na různých teplických základních školách.

V roce 2016 začal FK Teplice spolupracovat s nadací Konto Bariéry, jejichž červené nosy se prodávají na eshopu FK Teplice a v rámci velké akce na jaře 2016 se prodávaly také přímo ve fanshopech na stadionu.