Nabídka obchodní spolupráce

Vážení obchodní a sportovní přátelé,

fotbal je nejrozšířenějším a mediálně nejsledovanějším sportem u nás. Fotbalový klub Teplice hraje nepřetržitě již dvacet let nejvyšší domácí soutěž. Současně si zakládá na jasné majetkové struktuře a transparentním systému financování. Klub disponuje jedním z nejlepších stadionů v České republice, který je vůbec největším fotbalovým stadionem mimo Prahu. Součástí klubu je široká mládežnická základna, která sdružuje děti a mládež od šesti do jednadvaceti let.

Vážení přátelé, dovolte, abychom Vám na těchto webových stránkách blíže představili náš klub a současně v této sekci nabídli ke stažení prezentaci reklamní a marketingové spolupráce. Naší snahou je Vám, našim partnerům, vytvořit maximálně efektivní a účinnou propagaci, za přítomnosti mnoha tisíc diváků a se zájmem největších republikových médií. V naší prezentaci najdete pestrou škálu forem možné spolupráce a reklamních příležitostí.

Věříme, že nalezneme cestu ke společnému cíli, který přinese užitek oběma stranám. Můžeme Vás ujistit, že naším zájmem je poskytnout Vám co nejlepší podmínky pro vstup do teplického fotbalu. Proto se na nás můžete s důvěrou obrátit.

Prezentace reklamní a marketingové spolupráce ke stažení.

Děkujeme.

Přemysl Hruška
Obchodní ředitel FK TEPLICE a.s.

e-mail: premysl.hruska@fkteplice.cz