Permanentní vstupenky

Permanentní vstupenky jsou nově rozděleny do několika různých kategorií. Úplnou novinkou je permanentní vstupenka GOLD, jejíž majitel má kromě vstupu na domácí utkání FK Teplice také další výhody, jako je zpravodaj ŽLUTÁ MODRÁ na každé utkání zdarma, setkání s hráči a vedením klubu 1x ročně nebo dárek při nákupu vstupenky. S permanentkou GOLD se navíc pojí také jmenovka na Vámi vybrané sedačce, na které trávite ligová utkání.

Stálicí jsou permanentky na hlavní tribunu, které jsou místenkové, takže za cenu 1200 Kč budete mít jisté své stálé místo. Zde se nerozlišuje cena na muže, ženy, děti. Majitelé permanentních vstupenek na hlavní tribunu se svou kartou dostanou na stadion všemi vchody (A, B, D, E), pokud tedy nebudou chtít využít svá rezervovaná místa na hlavní tribuně, mohou zamířit také na jižní či východní tribunu a turnikety je na stadion vpustí.

Na ostatních tribunách je permanentka rozdělana na mužskou, ženskou a nově také dětskou. „Stadion bude v případě nerizikových utkání na ochozu průchozí, není tedy rozlišena permanentka na východní či jižní tribunu. Na riziková utkání však budou mít zlevněné permanentky pro ženy a děti přístup pouze na tribunu jížní,“ vysvětluje novinku manažer marketingu a PR FK Teplice Martin Kovařík a dodává: „Nově jsme museli připravit také permanentku pro děti za symbolickou cenu 100 Kč, ke které navíc obdrží drobný dárkový předmět. Nebylo totiž jinak možné zařídit průchod na stadion skrz elektronické turnikety.“ Mužská permanentka na ostatní tribuny stojí 1200 Kč, ženská permanentka 600 Kč a dětská permanentka 100 Kč a v její ceně je také malý dárek pro nejmenší fanoušky. Mužské permanentky na ostatní tribuny projdou na stadion skrz turnikety na vchody D a E, ženské a dětské vstupenky mohou na stadion projít vchodem D.

Stejně jako v minulé sezóně je připravena permanentní vstupenka pro členy Oficiálního fanklubu FK Teplice. Členové fanklubu mají zvýhodněnou permanentku za cenu 1000 Kč pro muže a 500 Kč pro ženy. Na permanentku fanklubu se dostanete také na jižní a východní tribunu.

Výměna stávajících permanentek na hlavní tribunu a volný prodej permanentek na ostatní tribuny bude probíhat od pondělí 20. června do pátku 25. června přímo na stadionu od 9:00 do 17:00 hod.. Od pondělí 27. června až do pátku 1. července pak bude probíhat na stadionu volný prodej všech permanentek. Kromě volného vstupu na utkání přináší permanentka také členství v Bonusovém klubu FK Teplice, díky kterému budete mít slevy u více než 70 firem, a účast v soutěži o letecký zájezd na Kypr!

Zakoupením běžné permanentky fanoušek FK Teplice získává následující výhody:
Volný vstup na všechna domácí utkání české nejvyšší soutěže a MOL CupuSleva 5% ve fanshopu FK Teplice
Slevy u více než 70 partnerů Bonusového klubu FK Teplice
Účast v soutěži o letecký zájezd na Kypr

V prodeji je nově i permanentka GOLD, která nabízí další exkluzivní výhody:
Volný vstup na všechna domácí utkání nejvyšší soutěže a MOL CupuSleva 10% ve fanshopu FK Teplice
VIP slevy u více než 70 partnerů Bonusového klubu FK Teplice
Minimálně 1x ročně exkluzivní setkání s hráči a zástupci klubu
Tištěná verze klubového magazínu ŽLUTÁ MODRÁ před utkáním zdarma
Jmenovka na vybrané sedačce na stadionu
Dárek při nákupu permanentky
Účast v soutěži o letecký zájezd na Kypr