Doražte do fanzóny soutěžit o Nintendo Switch!

Vyhrajte Nintendo Switchv v rámcii programu ve fazóně! Ve spolupráci s naším esportovým týmem FK Teplice esports po celou jarní část soutěžíme o nadupanou herní konzoli, kterou si můžete brát i na cesty.

Co proto musíte udělat? Je to jednoduché! Dorazit před zítřejším zápasem proti Liberci do fanzóny do stanu našeho esportového týmu a zahrát si EA FC. Díky tomu, že drtivá většina soutěžících volila během předchozích zápasů hru proti našemu esportovému hráči Aubíkovi, tak je cesta k herní konzoli otevřená. „Aubík nebude se svou pověstí hazardovat a jen tak někoho vyhrát nenechá, proto dávám malé doporučení vyzvat spíše počítač. Zajímavá cena je pak blízko,“ radí manažer FK Teplice esports Štefan Šraga.

Fanzóna tentokrát startuje už ve 12:00 na umělé trávě! První hodinu a půl si mohou jednotliví hráči zahrát maximálně dva zápasy, abychom zaručili, že se dostane na co nejvíce hráčů. Posledních 30 minut už bude klasická ,,fronta" a na koho se dostane, ten bude hrát.

Doražte tedy na zítřejší bitvu o krále severu a využijte i bohatý program před zápasem!