7.kolo | pá 23.8. | Anderův stadion, Olomouc
SK Sigma Olomouc - FK Teplice
5.kolo | pá 9.8. | Letná, Zlín
FC Fastav Zlín - FK Teplice
před 2 dny | Novák Jaroslav

Program a výsledky utkání: 12.8. - 18.8.2019

13.08.2019 | Novák Jaroslav

Program utkání AM - U12: Srpen 2019

12.08.2019 | Kuncová Veronika

WU13: Týdenní plán 12. 8. - 18. 8. 2019

12.08.2019 | Kuncová Veronika

WU15: Týdenní plán 12. 8. - 18. 8. 2019

12.08.2019 | Kuncová Veronika

WU18: Týdenní plán 12. 8. - 18. 8. 2019

12.08.2019 | Novák Jaroslav

Tréninkový plán dorostů: 12.8. - 18.8.2019

3.kolo | ne 25.8. | Liberec
FC Slovan Liberec B - FK Teplice
10:15
1.kolo | so 10.8. | Ústí nad Orlicí
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Teplice
11.08.2019 | Novák Jaroslav

U18: Týdenní plán 12.8. - 18.8.2019

03.08.2019 | Novák Jaroslav

U18 - Tréninkový plán: 5.8. - 11.8.2019

29.07.2019 | Novák Jaroslav

U18 - Tréninkový plán: 29.7. - 4.8.2019

11.08.2019 | Novák Jaroslav

U17: Týdenní plán 12.8. - 18.8.2019

03.08.2019 | Novák Jaroslav

U17 - Tréninkový plán: 5.8. - 11.8.2019

29.07.2019 | Novák Jaroslav

U17 - Tréninkový plán: 29.7. - 4.8.2019

11.08.2019 | Novák Jaroslav

U13: Týdenní plán 12.8. - 18.8.2019

03.08.2019 | Novák Jaroslav

U13 - Tréninkový plán: 5.8. - 11.8.2019

29.07.2019 | Novák Jaroslav

U13 - Tréninkový plán: 29.7. - 4.8.2019

11.08.2019 | Novák Jaroslav

U12: Týdenní plán 12.8. - 18.8.2019

03.08.2019 | Novák Jaroslav

U12 - Tréninkový plán: 5.8. -11.8.2019

28.07.2019 | Novák Jaroslav

U12 - Tréninkový plán: 29.7. - 4.8.2019

Krátké zprávy

26.07.2017

V MOL Cupu vyzveme LOKO Vltaví

Ve druhém kole MOL Cupu se tepličtí fotbalisté utkají s LOKO Vltavín.
21.07.2017

S Jabloncem v TV

Utkání s Jabloncem se odehraje v neděli 13. srpna od 16:00 před kamerami ČT2.
16.06.2017

Odveta baráže dorostu

Baráž o dorosteneckou ligu má na programu odvetu. Teplice v sobotu hostí Liberec. Sledujte utkání online zde!

Tabulka FORTUNA:LIGY

P. Tým Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 6 5 1 0 11:1 16
2. FK Jablonec 6 4 1 1 13:5 13
3. 1.FC Slovácko 6 4 0 2 7:8 12
4. AC Sparta Praha 6 3 1 2 12:8 10
5. FC Viktoria Plzeň 5 3 1 1 8:6 10
6. FC Fastav Zlín 6 3 0 3 6:4 9
7. FK Mladá Boleslav 5 3 0 2 10:9 9
8. FC Baník Ostrava 6 3 0 3 9:8 9
9. Bohemians Praha 1905 6 2 1 3 10:11 7
10. SK Sigma Olomouc 6 2 1 3 6:8 7
11. 1.FK Příbram 6 2 1 3 6:9 7
12. FC Slovan Liberec 6 2 0 4 5:7 6
13. SFC Opava 6 2 0 4 4:11 6
14. SK Dynamo ČB 6 1 2 3 5:9 5
15. FK Teplice 4 1 1 2 3:7 4
16. MFK Karviná 6 0 2 4 4:8 2
AGC
Bílinská kyselka Ústecký kraj Fortuna Město Teplice Sambular Lanutti Amicom Puma Top4football