27.kolo | so 17.4. | Andrův stadion, Olomouc
SK Sigma Olomouc - FK Teplice
26.kolo | ne 11.4. | AGC Aréna Na Stínadlech
FK Teplice - FK Mladá Boleslav
6.kolo | ne 27.9. | 1.FC Dubí
FK Teplice - FC Slovan Liberec
6.kolo | ne 27.9. | FK Duchcov
FK Teplice - FK Mladá Boleslav
5.kolo | so 19.9. | SK Zásada
FK Jablonec - FK Teplice
21.09.2020 | Novák Jaroslav

U18: FK Jablonec vs. FK Teplice 1:5

16.09.2020 | Novák Jaroslav

U18: SC Borea Dresden vs. FK Teplice 1:4

14.09.2020 | Novák Jaroslav

U18: FK Teplice vs. FK Ústí n.Labem 3:1

6.kolo | ne 27.9. | FK Duchcov
FK Teplice - FK Mladá Boleslav
5.kolo | so 19.9. | SK Zásada
FK Jablonec - FK Teplice
6.kolo | pá 25.9. | Na Stínadlech
FK Teplice - AC Sparta Praha
6.kolo | pá 25.9. | Na Stínadlech
FK Teplice - AC Sparta Praha
6.kolo | po 28.9. | TJ Oldřichov
FK Teplice - FK JUNIOR Děčín
20.11.2020 | Novák Jaroslav

Ondrášovka Cup: Soutěž na Instagramu

09.06.2020 | Novák Jaroslav

U13: Informace k turnaji Ondrášovka Cup

22.04.2020 | Novák Jaroslav / Zdroj: www.ondrasovkacup.cz

Aktuální situace - Ondrášovka Cup 2020

6.kolo | po 28.9. | TJ Oldřichov
FK Teplice - FK JUNIOR Děčín
01.03.2020 | Novák Jaroslav

U12: Týdenní plán 2. 3. - 8. 3. 2020

16.02.2020 | Novák Jaroslav

U12: Týdenní plán 17. 2. - 23. 2. 2020

09.02.2020 | Novák Jaroslav

U12: Týdenní plán 10. 2. - 16. 2. 2020

Instagram

    Tabulka FORTUNA:LIGY

    P. Tým Z V R P S B
    1. SK Slavia Praha 4 3 1 0 15:2 10
    2. AC Sparta Praha 3 3 0 0 12:3 9
    3. FC Viktoria Plzeň 4 3 0 1 10:7 9
    4. SK Sigma Olomouc 4 3 0 1 8:5 9
    5. 1.FC Slovácko 3 2 1 0 5:2 7
    6. FK Jablonec 3 2 1 0 4:1 7
    7. FC Slovan Liberec 3 2 0 1 6:2 6
    8. FC Fastav Zlín 3 2 0 1 7:4 6
    9. FC Baník Ostrava 4 1 2 1 5:4 5
    10. Bohemians Praha 1905 4 1 1 2 5:7 4
    11. MFK Karviná 3 1 1 1 4:6 4
    12. FK Pardubice 4 1 1 2 3:6 4
    13. FK Teplice 4 1 0 3 5:10 3
    14. SFC Opava 4 0 2 2 3:6 2
    15. SK Dynamo ČB 4 0 2 2 2:10 2
    16. 1.FK Příbram 3 0 1 2 2:7 1
    17. FC Zbrojovka Brno 4 0 1 3 4:11 1
    18. FK Mladá Boleslav 3 0 0 3 2:9 0
    AGC
    Ústecký kraj Fortuna Město Teplice Lanutti Amicom Puma 11teamsports Bílinská kyselka