Obrázek článku

Jan Rezek před Zlínem: V pokutovém území musíme být tentokrát důraznější

Hráči i realizační tým již dnes vyrazili do Zlína, kde je zítra od 15 hodin čeká třetí zápas nadstavbové části Chance Ligy. Před ním vám přinášíme krátký komentář Jana Rezka.

V sobotu jste porazili Baník, dnes již jedete na Moravu a zítra hrajete se Zlínem. Jak náročné bylo tyto dny naplánovat?

Tréninkový mikrocyklus byl daný tím, že hrajeme po 3 dnech, takže kluci absolvovali pozápasový a předzápasový trénink. Z fyziologického hlediska by to neměl být vůbec žádný problém a kluci by budou na zápas zotaveni a připraveni.

Oddechli jste si trochu se zbytkem realizačního týmu před tím úplným závěrem díky výhře nad Baníkem? Tlak na vás byl velký...
Samozřejmě po vítězném zápase je v týmu hned lepší nálada a chuť. A co se týče realizáku, tak si troufnu říct, že největší tlak si na sebe vytváříme my sami tím, že jsme i na sebe nároční a chceme se zlepšovat. Logicky jsme tedy byli šťastní, že se nám podařilo protrhnout sérii bez výhry v zápase proti soupeři, který rozhodně podle síly kádru nepatří do spodních pater tabulky.

Ve Zlíně jste hráli relativně nedávno a nedopadlo to nejlépe. Co oproti tomu zápasu chcete změnit?

Ponaučení z minulého zápasu je rozhodně nutnost vyvarovat se individuálních chyb a být důraznější než soupeř hlavně v pokutovém území. To se týká obranné i útočné fáze hry.

Stínadla TV