Obrázek článku

Utkání s Dynamem skončilo remízou

Druhý přátelský zápas na soustředění v Modré odehráli tepličtí proti nováčku druhé Bundesligy. Dynamo Dresden přijelo i s dvěma Čechy Fořtem a Trojanem, kteří nastoupili v základní sestavě.

Po úvodním oťukávání se již v jedenácté minutě trefil hlavou po centru z levé strany Melunovič. Další šanci utkání měl znovu Melunovič po přihrávce Matuly. Hráči Dynama hrozili pouze z dálky a to ještě nepřesně.


Vyrovnání však přišlo deset minut před poločasem, když se po přetaženém centru Trojana trefil z úhlu Koch. O pět minut později musel Grigar vyrazit nepřijemný přímý kop Fiela.

Ve druhé půli se hrál vyrovnaný zápas, ve kterém ani jeden z týmů neměl vyložené šance. Zahrozil až Rosa deset minut před koncem, míč směřující do branky však zachytil obránce. V další šanci o několik minut později Rosa tentokrát netrefil branku. Utkání tak skončilo remízou 1:1.

Teplice - Dynamo Dresden 1:1 (1:1)
Hráno v Modré
Branky:
7.Melunovič - 35.Koch.
Sestava Teplic: Grigar - Matula (60.Siva), Lukáš, Smejkal, Rosa - Ljevakovič, Čajič (60.Jungr), Vachoušek - Vondrášek (70.Krátký), Melunovič (46.Mamutovič), Vůch (62.Jindráček).

Stínadla TV