​AGC Arénu navštivili zástupci AGC z Japonska

V polovině listopadu navštívili teplickou AGC Arénu Na Stínadlech pánové Ishibashi a Hayashi z japonské centrály společnosti AGC. Kenichi Ishibashi má na starosti komunikaci společnosti, jeho kolega poté magazín AGC s názvem "We are AGC".

Oba hosté měli ve svém programu návštěvu AGC v Řetenicích, stadionu FK Teplice a také AGC Automotive v Chudeřicích. V AGC Aréně Na Stínadlech na ně čekala exkurze zázemím stadionu, poté prezentace o historii klubu, kterou přednesl ředitel klubu Petr Hynek, a poté prezentace o CSR aktivitách a projektech klubu. Tu pro japonskou návštěvu připravil manažer marketingu a PR Martin Kovařík. Klubové CSR projekty oba hosty velmi zaujaly a chtějí tyto informace využít v magazínu AGC.

Po prezentacích měli hosté ještě připraven oběd ve VIP prostorech stadionu. Pak už zamířili do AGC Automotive v Chudeřicích a následně na letiště.