​Jakub Řezníček vstoupil do Klubu legend FORTUNA:LIGY

Teplický útočník Jakub Řezníček nastoupil v zápase se Slovanem Liberec ke svému třístému startu v české nejvyšší soutěži, čímž vstoupil do Klubu legend FORTUNA:LIGY, která sdružuje hráče, jenž tento milník ve své kariéře překonali.

Řezníček během své kariéry prošel několik klubů české nejvyšší soutěže, nastupoval postupně v Příbrami, Mladé Boleslavi, Českých Budějovicích, Spartě, Brně, Plzni, Olomouci a nyní v Teplicích. Nejvíce startů zaznamenal v dresu Mladé Boleslavi.

Ve žlutomodrém dresu zatím nastoupil celkem ke 42 utkáním, ve kterých nastřílel třináct branek. Celkem v nejvyšších soutěžích, a to včetně angažmá na Slovensku a Belgii, zaznamenal 79 branek. Dělí ho tedy 21 branek od vstupu do Klubu ligových kanonýrů.

K významnému sportovnímu jubileu Jakubu Řezníčkovi gratulujeme!