​Jiří Jarošík končí na lavičce Teplic

Po nepovedeném vstupu do jarní části FORTUNA:LIGY dojde ke změně na lavičce fotbalistů Teplice. Představenstvo FK Teplice se rozhodlo odvolat Jiřího Jarošíka, nový hlavní trenér bude oznámen v pondělí.

Jiří Jarošík převzal teplický tým na konci září 2021, po úvodní sérii porážek se mu povedlo tým zvednout a dovézt ho v závěru ročníku 2021/22 k úspěšné záchraně v ligové soutěži. Podzimní část letošní sezóny se žlutomodrým podařila, jenže v úvodu jarní části získali tepličtí hráči pouze jediný bod ze šesti utkání a začali se blížit přímému sestupu. „Jiřímu Jarošíkovi jednoznačně patří poděkování za to, co s týmem dokázal, jenže úvod jara se mužstvu hrubě nevydařil výsledkově ani herně a naším prvořadým úkolem je nyní nastartovat tým před sérií důležitých zápasů, které nás čekají,“ říká ředitel klubu Rudolf Řepka.