​Juniorka zvítězila hokejovým skóre 5:4

Teplická juniorka dnes zvítězila nad Bohemians 1905 divokým výsledkem 5:4. Diváci v Litvínově na umělé trávě viděli přestřelku, kterou začal už v 8. minutě Nermin Haljeta, který dorazil míč po závaru ve vápně. Po čtvrthodině hry navýšil po centru na zadní tyč Dominik Šup. Postupně ještě přidali branky Dressler a Kodad, tepličtí hráči už ve 22. minutě vedli 4:0. Bohemka ovšem dokázala do poločasu dvěma brankami snížit.

Po změně stran se hosté dokázali dotáhnout dokonce na rozdíl jediné branky, když z penalty skóroval Kuchta. Penaltu na druhé straně pak ale kopal také Dominik Šup a Teplice vedly 5:3. V 76. minutě ještě snížil hostující Vacík, ale tepličcký tým dokázal udržet vedení 5:4 až do závěrečného hvizdu.