​Pokyny pro fanoušky na utkání s Baníkem Ostrava

V sobotu se na Stínadlech odehraje další ligové utkání, vzhledem k novým nařízením Ministerstva zdravotnictví dochází k omezením pro fanoušky, držitelé permanentek se však na utkání dostanou, jednorázové vstupenky v prodeji nebudou.

Podle nových nařízení je možná účast maximálně 2000 osob v jednu dobu na stadionu. Tyto dvě tisícovky musí být také rozděleny do dvou stavebně oddělených sektorů. V případě teplického stadionu tedy půjde o hlavní tribunu a o východní s jižní tribunou, které vytvoří jeden sektor. "Počet 2000 je pro nás vzhledem k vydaným permanentkám a partnerským VIP kartám hraniční, proto bohužel není možné prodávat jednorázové vstupenky ani otevřít hostující sektor," vysvětluje tiskový mluvčí Martin Kovařík.

Jednorázové vstupenky už pro utkání s Baníkem Ostrava v prodeji nebudou, několik jednorázových vstupenek do domácích sektorů, které byly prodány přes internet v úvodu předprodeje, zůstávají v platnosti. Hostující sektor otevřen nebude, tudíž bude navrácena také platba za zakoupené internetové hostující vstupenky. Pro vrácení platby je potřeba kontaktovat call centru ticketingového partnera klubu Enigoo - +420 461 049 232 nebo info@enigoo.cz. Prosíme fanoušky hostů, aby se s původně zakoupenými vstupenkami do sektoru hostů nesnažili dostat na domácí tribuny, protože turnikety je do ochozů nevpustí!

Permanentní vstupenky před tímto utkáním nebudou v prodeji, do prodeje budou uvedeny opět až po rozvolnění vládních opatření.

Na stadionu je také potřeba dodržovat na tribuně rozestupy, sedět tedy v každé druhé řadě. Další pokyny směrem k fanouškům, které bude potřeba dodržovat na tribunách budou vydány následně.

Omezení pro fanoušky vyplývající z nových nařízení se dotknou také zápasů mládeže, žen a B mužstva, které se budou hrát minimálně do 7. října kompletně bez diváků, protože by v těchto areálech bylo velmi složité zajistit dodržování rozestupů a maximální kapacity.