​Teplice si ve Future League připsaly další výhru

Teplický tým dnes nastoupil v dalším kole Future League na domácí půdě proti Chemnitzeru FC. Utkání se hrálo na hlavním stadionu Na Stínadlech a žlutomodří v něm zvítězili 2:1 zásluhou dvou branek Davida Martirosyana.

V prvním poločase se hrálo utkání nepříliš bohaté na šance. Nebezpečně pálil hned v úvodu Davor Kukec zpoza vápna, ale nestlačil míč do brankového prostoru. Podobně si vedl i v 25. minutě při signálu po zkráceném rohu. Poločas tak skončil bezbrankovou remízou.

Po změně stran se na hřiště dostal pozdější hrdina David Martirosyan, kterého v 71. minutě vybídl ke skórování Davor Kukec efektním obloučkem za obranu. Tepličtí tak šli do vedení, ale to trvalo jen čtyři minuty než srovnal Kaffenberger. Poslat zpět do vedení domácí tým mohl Djordevič, ale v jasné šanci nechal vyniknout brankáře. Až pět minut před koncem se krásně uvolnil opět Martirosyan a přesnou střelou o tyč rozhodl o zisku tří bodů pro Teplice.