​Teplická juniorka prohrála s Duklou

Teplickou juniorku potkal v dnešním domácím utkání s Duklou podobný scénář jako proběhl v pátečním zápase áčka na Bohemce. Domácí sice nejdříve prohrávali, do poločasu skóre otočili, ale góly ve druhém poločase nakonec rozhodli o výhře hosté.

Žlutomodří v zápase prohrávali trefou Janka z osmé minuty, dvěma slepenými góly skóre otočili zásluhou Švejdy a Kodada, ale po změně stran se trefovali opět hosté. Nejprve v 57. minutě využili rohový kop a srovnali a o pět minut později dalším gólem skóre otočili. Tepličtí hráči měli velkou šanci srovnat, ale v 69. minutě neproměnil penaltu Mustafić. V samotném závěru se navíc podařilo Dukla ještě zvýšit vedení na 4:2.

Juniorská liga:
Teplice U21 - Dukla Praha U21 2:4 (2:1)
Branky:
36. Švejda, 38. Kodad - 8. Janko, 56. Chlumecký, 61. Dressler vl., 90. Bezdička.
Sestava Teplic: Němeček - Kodad, Moncevičs, Hošek, Šimeček - Vobecký - Ondrášek (46. Silver), Švejda, Baftijar (67. Vepřovský), Dressler (86. Dobiáš) - Mustafić (75. Kormunda).