​Teplická juniorka zvítězila v Liberci

Teplická juniorka zvládla i druhé utkání v nové sezóně, svěřenci kouče Čermáka zvítězili na hřišti Slovanu Liberec 1:0 brankou Yhojana Diaza.

Žlutomodří šli do vedení po necelé půlhodině hry, kdy nejprve domácí brankář vyrazil střelu teplického záložníka, vzápětí i první dorážku Diaze, ale na druhou už nedosáhl. Na druhé straně mohli domácí vzápětí vyrovnat, ale vyznamenal se Plachý, který vyškrábl hlavičku mířící k tyči.

Ve druhém poločase mohli tepličtí hráči vedení ještě navýšit, nejprve vyrazil domácí Hnízdil střelu Dobiáše. Podobně zakročil také o deset minut později proti střele Ondráška.