​Tepličtí hráči v reprezentačních zápasech

Hned několik teplických hráčů zasáhlo v minulých dnech do utkání reprezentace, Daniel Trubač a Jan Suchan si zahráli za jednadvacítku, Alex Král za dvacítku, Patrik Žitný za devatenáctku a za sedmnáctku Matěj Radosta.

Dvojice Daniel Trubač a Jan Suchan byla u remízy jednadvacítky na Strahově s Tureckem. Oba tepličtí středopolaři odehráli druhý poločas.

ČR "21" - Turecko "21" 1:1 (1:0)
Přípravné utkání na ME 2019, 31. 8. 2017, Praha - Strahov.
Góly:
36. Černý (pok. kop) - 69. Bozok (pok. kop).
Rozhodčí: Filip Glova – Michal Tomčík, František Ferenc (všichni Slovensko).
ŽK: 12. Matějů, 40. Lischka - 67. Bozok, 85. Kilic.
Diváci: 300.
ČR - 1. poločas: Staněk – Matějů, Pokorný, Lischka, Knejzlík – Takács, Sáček – Černý, Machalík, Mihálik - Zajíc.
ČR - 2. poločas: Stejskal - Řezáč, Kulhánek, Šural, Chlumecký - Kratochvíl, Bezpalec - Trubač, Suchan, Provod - Pulkrab. Trenér: Vítězslav Lavička.
Turecko: Şengezer - Babacan, Çelik, Demiral, Ersoy - Çinar (80. Alici), Erdoğan (80. Özcan), Toköz, Özfesli (46. Kiliç), Çağlayan (61. Hümmet) - Bozok. Trenér: Abdullah Ercan.

Celý zápas za dvacítku má za sebou Alex Král, který na postu stopera byl u výhry 3:0 v Portugalsku. Svěřenci trenéra Krejčího si tedy vezou z jihu Evropy cenný skalp.

Portugalsko "20" - Česká republika "20" 0:3 (0:2)
Góly:
17. a 58. Turyna, 42. Hlavatý.
Sestava ČR: Sáček - Hellebrand, Král, Chaluš, Surzyn- Havelka, Wiesner - Vodháněl (88. Mužík), Hlavatý (71. Janetzký), Ladra (88. Kuchta) - Turyna (71. Klíma). Trenér Krejčí.

Devatenáctka Luboše Kozla v reprezentační pauze zamířila do Irska k přátelskému utkání, Patrik Žitný odehrál druhý poločas zápasu, ve kterém čeští mladíci nakonec prohráli 1:2.

Irsko "19" - Česká republika "19" 2:1 (1:1)
Góly:
29. Byrne, 90. Scully - 36. Fortelný.
Sestava ČR: Bačkovský - Schneider, Čihák (46. Neuer), Král, Dudl (85. Sláma) - Sedláček (69. Krejčí), Sadílek, Růsek (90. Kubala) - Zifčák, Drchal (46. Žitný), Fortelný (69. Hönig). Trenér Kozel.

Matěj Radosta byl se sedmnáctkou na turnaji v Rakousku, kde naskočil do dvou zápasů, při vítězství nad Švýcarskem 2:0 odehrál druhý poločas, při závěrečném utkání s Finskem, který skončil remízou pak odehrál celý zápas.

Švýcarsko "17" - Česká republika "17" 0:2 (0:1)