​Uskutečnily se besedy na téma Může sport pomáhat?

V pátek se v Teplicích a Mostě uskutečnily hned tři besedy na téma "Může sport pomáhat?", zorganizoval je Vilém Kunz, autor knihy Sportovní marketing - společenská odpovědnost a sponzoring. Besedy postupně zavítaly na Gymnázium Teplice, Gymnázium Most a Vysokou školu finanční a správní v Mostě, kde byla beseda určena také široké veřejnosti.

Svého zástupce měl mezi hosty besedy také náš klub, o sociální odpovědnosti klubu a jeho CSR aktivitách hovořil manažer marketingu a PR Martin Kovařík. Kromě něj zde vystoupili také zástupci spolku Každý koš pomáhá - moderátor České televize Jakub Bažant, jeho žena Petra a také Jiří Závozda, zástupci spolku Silou hlasu - Dita Horochovská a Lukáš Srba, a v neposlední řadě také na poslední z besed Tereza Bártová, na jejíž podporu byl spuštěn projekt #newlegs a která se stala Ženou roku 2017 Cesty za snem.

O besedy byl především na obou gymnáziích velký zájem, studenti během 90 minut besedy doslova ani nedutali.