12.09.2018 | Redakce

​V neděli můžeme opět soutěžit o automobil Ford

Velkou možnost vyhrát automobil značky Ford od společnosti AUTO IN maji fanoušci FK Teplice v právě probíhající sezóně na domácích utkáních žlutomodrého celku. Při zápase se Spartou vyhrál dlouholetý fanoušek Petr Mádlík Ford Focus, další příležitost budou mít fanoušci už v neděli zápase s Karvinskou.

Při každém domácím utkání, ve kterém návštěvnost překročí 8000 diváků totiž odjede jeden z fanoušků na zápase ve zbrusu novém voze Ford Ka+, pokud návštěvnost překročí 12000 diváků, bude se soutěžit dokonce o automobil Ford Focus! Na každém zápase, na kterém bude alespoň 5000 diváků se pak bude soutěžit také o dárkový poukaz v hodnotě 10000 Kč do obchodního centra Olympia Teplice. I ten našel při zápase se Spartou i se Slavií svého majitele.

Možnost vyhrát tyto zajímavé ceny dostanou všichni fanoušci, jejichž čárové kódy budou v turniketovém systému přítomny na stadionu, tudíž všichni fanoušci bez ohledu na to, jestli vlastní permanentní vstupenku nebo jednorázový lístek pro dané utkání.

Žlutý Ford Ka+, o který se soutěží, fanoušci mohou vidět v teplické Olympii, kde je vystavené. Při každém domácím utkání je pak vystaven přímo u hrací plochy.

Doražte tedy v sobotu na utkání FK Teplice, vezměte sebou své přátele a známé a třeba právě vy odjedete ve zbrusu novém voze značky Ford! Možnost máte už tuto neděli v 15:00 na Stínadlech na utkání FK Teplice - MFK Karviná v rámci 8. kola FORTUNA:LIGY.


O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů