​V přípravě se představíme čtyřikrát doma

Hned čtyřikrát se fotbalisté Teplic představí v zimní přípravě na domácí půdě na Stínadlech, konkrétně na místní nové umělé trávě. Všechny zápasy, kromě těch na soustředění na Kypru, totiž odehrají právě zde.

Celý zimní dril odstartuje v neděli 6. ledna testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze, kterými projde kompletní tým. První společný trénink pak tým absolvuje v pondělí 7. ledna na Stínadlech.

Vzhledem k letošní krátké přípravě a možnosti tréninků na nové umělé trávě je letos v plánu pouze jedno soustředění a to to herní v tradiční destinaci - středomořském Kypru. Ještě před odletem odehraje mužstvo Stanislava Hejkala tři přátelské zápasy. V sobotu 12. ledna proti německému Neugersdorfu, ve středu 16. ledna proti Táborsku a v sobotu 19. ledna proti Varnsdorfu.

Následujcí týden pak tým odcestuje na Kypr, kde se nejprve střetne s Gornikem Zabrze a 30. ledna zde odehraje generálku na ligovou soutěž s FKS Riga. Po návratu z Kypru, který je naplánován o den později, už bude čekat na teplický tým jen utkání s Velvary 6. února opět na umělé trávě na Stínadlech a následně ligové utkání na hřišti Slavie Praha.

Program zimní přípravy FK Teplice:
6. ledna | testy FTVS
7. ledna | zahájení přípravy
12. ledna od 11:00 | FK Teplice - Oberlausitz Neugersdorf (UMT Stínadla)
16. ledna od 11:00 | FK Teplice - FC MAS Táborsko (UMT Stínadla)
19. ledna od 11:00 | FK Teplice - FK Varnsdorf (UMT Stínadla)
21. ledna | odlet na soustředění na Kypru
26. ledna | FK Teplice - Gornik Zabrze (Kypr)
30. ledna | FK Teplice - FKS Riga (Kypr)
31. ledna | návrat ze soustředění
6. února od 17:00 | FK Teplice - FC Slovan Velvary (UMT Stínadla)