​V sobotu je tu poslední zápas sezóny i Admira Ljevakoviće

Poslední utkání v letošním ročníku FORTUNA:LIGY se ponese v duchu loučení Admira Ljevakoviće s ligovou kariérou. Živoucí legenda Teplice a miláček fanoušků sklářů nastoupí do svého posledního ligového zápasu v bohaté kariéře a vy tak máte možnost přijít se s ním rozloučit přímo na stadion.

Tuto možnost dostanou nejen dosavadní majitelé permanentek, kteří si mohou zajistit místenky předem ZDE a nebo v den utkání od 14:00 na pokladně, ale také ti, kteří zatím permanentku nemají. Mohou si ji totiž za zůstatkovou cenu jednoho zápasu koupit na internetu ZDE nebo v den utkání opět na pokladně stadionu od 14:00. Tyto permanentky však poté pochopitelně nebude možné vyměnit bezplatně za permanentky na novou sezónu.

V rámci rozlučky Admira Ljevakoviće s kariérou pro něj bude připraveno také několik překvapení, proto doražte na Stínadla ať rozlučka opravdu stojí za to. "Admir vstoupil mezi legendy tohoto klubu a nejen něj, jako zahraniční hráč odehrál hrozně moc zápasů a určitě v tomto utkání dostane prostor na nějaký časový úsek nebo na celý zápas, podle toho jak se bude cítit. Doufám, že se s nim přijde rozloučit co nejvíce fanoušků, aby to pro něj byl zážitek," přeje si asistent trenéra Josef Dvorník.

Posledním soupeřem v sezóně 2021/22 bude Příbram, kterou po tomto zápase čeká pád do druhé nejvyšší soutěže. "Příbram tím, že nezvládla zápas s Pardubicemi, tak spadla do druhé ligy, ale předpokládám, že se nebudou chtít rozloučit s ligou porážku, takže to jednoduchý zápas nebude. My se po slabším výkonu v Karviné budeme chtít rozloučit s diváky třemi body," říká Dvorník.

Utkání s Příbramí se hraje v sobotu 29. května od 17:00 hod., rozhodovat ho bude čtveřice Zbyněk Proske, Radek Kotík, Radim Dresler a Lukáš Machač.