​Ve čtvrtek startuje letní příprava

Letní příprava teplického týmu odstartuje v tomto roce nezvykle brzy, poprvé se sejdou hráči totiž již tento čtvrtek 14. června. Na vině je posun startu nejvyšší domácí soutěže, která od nového ročníku ponese název Fortuna liga. Ta odstartuje již o víkendu 21. a 22. července. Definitivní rozlosování budeme znát v příštím týdnu.

Svěřenci Daniela Šmejkala po úvodním dni přípravy mají v pátek na programu tradiční testování na FTVS v Praze. V neděli večer pak odjedou na kondiční soustředění do Písku, kde je čeká také první přátelský duel, hrát se bude ve středu 20. června od 17:00 proti Táborsku.

Po návratu budou tréninky probíhat v Dubí, kde také tým odehraje utkání proti Ústí nad Labem ve středu 27. června do 16:30. Následovat pak bude duel s Lokomotiv Lipsko v sobotu 30. června v Lipsku od 15:00.

Od pondělí 2. července bude tým pobývat na soustředění v Modré u Děčína, během soustředění si odskočí do Brozan na utkání s Vysočinou Jihlava. To se odehraje ve středu 4. července od 16:30.

Po návratu ze soustředění už budou do startu ligové soutěže chybět jen dvě utkání, nejprve 10. července od 17:00 v Litoměřicích proti Litoměřicku a následně pak generálka v sobotu 14. července od 16:00 proti Sokolovu na Stínaldech. Na neděli 15. července je pak pro fanoušky připravený den otevřených dveří na Stínadlech.

Program letní přípravy:

14. června: zahájení přípravy
15. června: testy FTVS
17. - 22. června: soustředění Písek
20. června od 17:00: Teplice - Táborsko (Písek)
27. června od 16:30: Teplice - Ústí nad Labem (Dubí - Pozorka)
30. června od 15:00: Lokomotiv Lipsko - Teplice (Lipsko)
2. - 6. července: soustředění Modrá
4. července od 16:30: Teplice - Jihlava (Brozany)
10. července od 17:00: Litoměřicko - Teplice (Litoměřice)
14. července od 16:00: Teplice - Sokolov (Stínadla)