​Vondrášek a Grigar i v nové sezóně v týmu žlutomodrých

Dvě zkušené opory teplického týmu a oblíbenci fanoušků žlutomodrých Tomášové Grigar a Vondrášek budou pokračovat na Stínadlech i v následující sezóně. Jejich nové kontrakty je budou s FK Teplice pojit až do konce ročníku 2021/22, který odstartuje za více než měsíc.

Tomáš Grigar dnes podepsal prodloužení smlouvy o jeden rok a s týmem žlutomodrých tak bude spojen již více než třináct let, protože z pražské Sparty přišel před jarní částí v roce 2009. "Díky tomu, že bude pokračovat Jan Čtvrtečka, Luděk Němeček i Tomáš Grigar, tak máme v tuto chvíli velmi silnou brankářskou trojici, která si to rozdá o post jedničky. Tomáš Grigar na konci sezóny v těch nejdůležitějších zápasech ukázal, jak umí být pro tým stále velmi důležitým článkem," říká sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Další rok na Stínadlech přidá také pravý obránce Tomáš Vondrášek, u nějž byla uplatněna opce zakotvená v jeho smlouvě. "Tomáš odehrál téměř celou sezónu v základní sestavě, chyběl v ní pouze při svém zranění, proto došlo k uplatnění opce a věříme, že bude v novém ročníku patřit mezi týmové opory," přeje si ředitel klubu Rudolf Řepka.

Příprava A mužstva FK Teplice startuje už dnes, tým se po obědě sešel na Stínadlech a vyrazil trénovat do Dubí - Pozorky, kde stráví celý tréninkový týden týden.