1. FC Brno_x_FK Teplice - komentář k zápasu

Tepličtí fotbalisté se radují z dalšího ligového vítězství. V předehrávce 7. kola nejvyšší soutěže vyhráli svěřenci trenéra Vlastislava Marečka v Brně 2:1. Rozhodující branku vstřelil v poslední minutě útočník Adam Varadi. "Vážím si toho, že jsme chtěli hrát naplno až do konce a že nám vyšla taktika na rychlé brejky," uvedl teplický kouč. "Na druhé straně musím ale vidět i to, že v prvním poločase jsme mohli hrát aktivněji a určitě jsme měli vedení udržet, ne-li je pojistit," dodal Mareček na pozápasové tiskové konferenci. "Já už jsem to viděl jako remízové utkání. Pokud by se některé mužstvo ve druhém poločase dopustilo chyby, mohlo prohrát. Bohužel, po vyloučení Schustera jsme se totálně zbláznili," řekl brněnský kormidelník Jiří Kotrba.

1. FC Brno - FK Teplice 1:2 (1:1)

Branky: 37. Švancara - 28. Doležal, 90. Varadi. Rozhodčí: Kovařík - Pokorný, Večeřa. ŽK: Besta, Holek, Trousil - Rilke, Mašek. ČK: 90. Schuster (Brno). Diváci: 3650. Brno: Václavík - Schuster, Trousil, Had - P. Mezlík (80. Musil), Holek, Siegl, Černý, Besta - Zelenka (69. Simr), Švancara.Teplice: Poštulka - Kaufman, Rada, Hunal, Krmaš - Doležal (64. Benát), Jirsák (75. Varadi), Sabou, Verbíř - Rilke (90. Klein), Mašek.