30.07.2016 | Redakce

Důležité pokyny pro fanoušky před utkáním se Spartou

Video

​Stínadla zažijí v neděli 7. srpna od 19:00 hod. hned na úvod ligové soutěže jedno z nejprestižnějších utkání, které teplický tým v rámci 1. fotbalové ligy odehraje. Do Teplic přijíždí pražská Sparta, což slibuje napínavou podívanou před výbornou diváckou kulisou, proto prosím věnujte pozornost důležitým pokynům pro fanoušky.

Vůbec poprvé budou na tomto utkání použity elektronické turnikety pro přístup na stadion. Každý elektronický turniket má v přední straně zapuštěnou čtečku čárových kódů, kam je potřeba přiložit čárový kód vstupenky. V případě, že je vstupenka platná rozsvítí se na displeji zelená šipka a turniket je uvolněn. Pokud vstupenka platná není svítí červený křížek.

Vzhledem ke kapacitě turniketů a bezpečnostním prohlídkám je potřeba, aby fanoušci dorazili na stadion s velkým předstihem. Stadion i stánky s občerstvením v ochozech budou otevřeny již od 17:00 hod a od 17:30 hod. už poběží zápasový program na LED obrazovce, která bude také použita při utkání premiérově.

Nové je také rozdělení vstupenek na stadion, cena vstupenek zůstává stejná, na hlavní tribunu pro muže, ženy i děti 100 Kč, na ostatní tribuny pro muže 100 Kč, pro ženy 50 Kč, pro děti do 150 cm v doprovodu rodiče a s vyzvednutou volnou dětskou vstupenkou vstup zdarma. Každá vstupenka má na sobě vytištěno, kterým vchodem může vejít do stadionu. Důležitou změnou je možnost příchodu pro ženy a děti (tedy pro zlevněné vstupné) pouze vchodem „D“, kde je vyznačen speciální vstup pro ženy a děti a kde jsou turnikety vybaveny signalizačním zařízením pro upozornění na zlevněné vstupné. Jiným vchodem nemohou ženy ani děti do stadionu zamířit. Muži se vstupenkou na ostatní tribuny mohou projít na stadion vchody D i E.

Úplnou novinkou na stadionu na Stínadlech je pak zákaznické centrum, které je umístěno vlevo od vchodu B na stadion a které bude řešit veškeré problémy s lístky či permanentkami. Obsluha zákaznického centra díky speciální aplikaci zjistí v čem je problém a proč nebyl daný lístek vpuštěn na stadion. Například zjistí, že daná permanentka již prošla některým vchodem na stadion a není tedy možné, aby byla vpuštěna znovu.

Předprodej lístků na utkání se Spartou bude probíhat od úterý 2. srpna na tradičních místech, tedy ve sběrně Sazky v Řetenicích naproti Perle, na infostánku v OC Olympia Teplice, na infocentru v OC Galerie Teplice a také v NC Fontána Teplice. Neváhejte, zakupte si lístek s předstihem a doražte s dostatečnou časovou rezervou na stadion, ať nepromeškáte ani minutu nedělního šlágru mezi Teplicemi a Spartou Praha.

O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů