U17: FC Vysočina Jihlava vs. FK Teplice 1:3

Přátelské utkání - FK Teplice U17

Středa 12.02.202011:00Stadion Na Stoupách / Jihlava

1:3 (0:3)

Branky Teplic: Bejček, Vacek.

Sestava Teplic: Fiala - Musil, Chaloupek, Šebor, Bucek - Linda, Köstl, Pokorný - Vacek, Bejček, Šťáhlovský.

Střídající hráči: Plicka ( 45. ), Hasil ( 45. ), Petretskyi ( 45. ), Leden ( 45. ).

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Davida Šourka:

"První utkání v rámci herního soustředění jsme po náročné cestě absolvovali na půdě Jihlavy. Jednalo se o soupeře s taktéž klubovou akademií a čekali jsme proto kvalitní konfrontaci. Do utkání jsme vstoupili celkem dobře a i přes náročnost situací, do kterých nás soupeř dostával, jsme si dokázali poradit. Velkým problémem pro nás byla aktivita soupeře ve středu hřiště a neochota věnovat nám jediný míč. Chybělo nám ještě více pohybu a součinnosti, abychom tento press překonávali častěji a úspěšněji. Obranná fáze týmu působila jistě a organizovaně jak při výstavbě hry, tak při bránění. Avšak stále nás trápí neochota pracovat bez míče a jistá pohodlnost určitých hráčů."