Admir Ljevaković: Vytváříme si málo šancí

Kapitán FK Teplice Admir Ljevaković odehrál proti Karviné celý zápas. Teplice v něm remizovaly 0:0, v tabulce zůstávají poslední. „Ljeva“ byl po skončení 90 minut pochopitelně velmi smutný.

Jak si zápas viděl ze hřiště?
My si poslední dobou říkáme, že jsme dva góly dali naposledy v minulé sezoně Slovácku a Plzni, od té doby pořád s nulou nebo maximálně s jedním gólem. Dáváme málo branek, vytváříme si málo šancí. Ve druhém poločase to bylo z naší strany dobré, ale přesto to chtělo na výhru vytvořit si víc šancí.

Zápas to byl hodně bojovný. Ve finální fázi chyběla ještě větší kvalita. Jak to do budoucna změnit?
Máme kádr, jaký máme. Musíme věřit, že se to zlomí. My balon dostávali do vápna, bohužel jsme to pak špatně trefovali. Bylo toho málo na to, abychom ten zápas vyhráli.

Ke konci na vás byla patrná křeč. Dostalo vás do ní více to, jak se vám nedařilo v zakončení, nebo nepřesné výroky sudích?
Přišla nervozita. To je tím, že jsme poslední v tabulce, že máme málo šancí. Čekali jsme, že to půjde lépe. Pak jsme se hněvali na rozhodčí, ale nechci vše svádět na ně. Bylo na nás, abychom ten zápas rozhodli. Je fakt, že tam byly momenty, které se daly pískat jinak. Něco tam sudí otáčel, ve vápně bylo držení Vyhnala, rozhodčí ukazoval, že se drželi navzájem… Tak já už nevím. Je blbý to ovšem svádět na sudího. Měli jsme to sami vyřešit lépe.