Admir Ljevakovićovi na dálku pogratuloval i Edin Džeko

Admir Ljevaković v nedělním zápase s Mladou Boleslaví vstoupil do Klubu legend FORTUNA:LIGY, když nastoupil ke svému třístému utkání v české nejvyšší soutěži. Všechny tyto starty navíc zaznamenal v teplickém dresu, ve kterém má i se starty v domácím poháru a evropských pohárech na svém kontě 337 soutěžních startů, což ho řadí na šestou příčku historického pořadí, před ním jsou pouze legendy jako Verbíř, Melichar, Sedláček, Franke a Smetana!

Teplický klub si pro Admira Ljevakoviće připravil na středu malé překvapení, podařilo se totiž dát dohromady video, kde mu na dálku gratulují různé osobnosti. Čas si na gratulaci svému kamarádovi našel v Říme také útočník Edin Džeko, ale ve videu nechybí ani první Ljevakovićův trenér v Teplicích Petr Rada, bosenští spoluhráči z Teplic Samir Merzić a Aidin Mahmutović, trenér Jiří Plíšek, spoluhráči a kamarádi Štěpán Vachoušek, Tomáš Vondrášek a Pavel Verbíř nebo majitel Ljevakovićovi oblíbené teplické Hospůdky pod lampou a jeho velký kamarád Vlastimil Kratochvíl.

Tohle video, o kterém předem věděli jen gratulanti a nejužší vedení klubu, pak viděl Admir Ljevaković v press centru spolu s celým mužstvem a realizačním týmem. Hned po něm pak vididělně dojatému "Ljevovi" předali památeční dres s číslovkou "300" a zarámavanou fotografii z jubilejního zápasu předseda představenstva FK Teplice Pavel Šedlbauer, ředitel klubu Rudolf Řepka a sportovní ředitel Štěpán Vachoušek. "Admirovi patří obrovské poděkování za to, co pro klub za ty roky odvedl, je velkou osobností nejen týmu nebo klubu, ale celého města Teplice. Moc mu k tomuto jubileu za celý klub gratuluji," říká ředitel FK Teplice Rudolf Řepka. "Moc si všech gratulací vážím, nikdy by mě nenapadlo, když jsem do Teplice před čtrnácti lety přicházel, že se tohohle všeho dočkám! Video s gratulacemi mě opravdu dostalo a nečekal jsem, že si na mě tolik lidí vzpomene," usmíval se dojatý Admir Ljevaković.