Admiru Ljevakovićovi přijela pogratulovat velvyslankyně Bosny a Hercegoviny v ČR

Na Stínadla dnes přijela vzácná návštěva, pogratulovat Admiru Ljevakovićovi ke vstupu do Klubu legend FORTUNA:LIGY totiž dorazila velvyslankyně Bosny a Hercegoviny v České republice paní Martina Mlinarević se svým manželem. Tu uvítal Admir Ljevaković se svou rodinou a také ředitel klubu Rudolf Řepka s manažerem marketingu a PR Martinem Kovaříkem.

Admir Ljevaković nejprve provedl návštěvu po stadionu, kde navštívila hřiště a kabinu A mužstva, aby následně zamířili do Síně slávy teplického svatostánku, kde byla možnost si pohovořit v mateřském jazyce. Na závěr návštěvy dostala Martina Mlinarević od klubu dres se svým jménem a číslovkou 23, kterou v Teplicích nosil za svého působení Edin Džeko, a také přímo od Admira Ljevakoviće jeho zápasový dres.

Vzácné návštěvy si teplický záložník, který je už dlouhé roky neodmyslitelnou součástí FK Teplice, velmi považoval. "Je to pro celou rodinu velká událost, že mi dorazila pogratulovat paní velvyslankyně. Bylo moc příjemné si s ní popovídat a moct jí ukázat náš stadion," říkal Admir Ljevaković. Martina Mlinarević se návštěvou Stínadel pochlubila na svém Twitteru, kde v minulém týdnu sdílela také gratulační video, které pro Admira Ljevakoviće vytvořil teplický klub. "Byla to jedna z nejlepších návštěv za dobu, co jsem v České republice, protože jsem se setkala s naším fotbalistou Admirem Ljevakovićem z Tešanje, který odehrál 300 zápasů za FK Teplice a stal se legendou klubu. Navíc jsem dostala vlastní dres s číslem, které v Teplicích nosil Edin Džeko," napsala velvyslankyně Bosny a Hercegoviny na svůj Twitter.