28.06.2021 | Novák Jaroslav

B-tým zahájil přípravu na novou sezónu ČFL

Rezerva teplických Sklářů dnes zahájila přípravu na nový ročník České fotbalové ligy, který odstartuje v sobotu 31.7. na hřišti v Přepeřích. Svěřence hlavního trenéra Ladislava Jamricha a jeho hrajícího asistenta Admira Ljevakoviče čeká měsíc trvající náročná letní příprava, v rámci které odehrají přípravná utkání na hřištích těchto soupeřů:

  • 03. 07. 2021 - FK Baník Sokolov
  • 10. 07. 2021 - 1. FC Chomutov
  • 17. 07. 2021 - FK Loko Vltavín
  • 24. 07. 2021 - FK Jablonec B

Prodlouženou rukou trenérů Jamricha a Ljevakoviče bude v kabině a samozřejmě také na hřišti bývalý reprezentant a stále vynikající aktivní hráč Jan Rezek. 

Úvodní trénink absolvovala teplická rezerva v následujícím složení:

Admir Ljevakovič, Jan Rezek, David Heidenreich, Lukáš Četverik, Patrik Dombrovskij, Marek Vobecký, Jakub Hora II., Vojtěch Čítek, David Schettl, Lukáš Liška, Matyáš Vachoušek, Jaroslav Kovalčík, Milan Hadinec, Daniel Procházka, Pavel Hural, Michal Havel, Karol Sinu, Pert Janda a Martin Lukáš.

Jedná se v tomto případě o zajímavý mix zkušených hráčů a dravých mladíků ročníku 2002, kteří aktuálně přechází z dorostenecké kategorie do dospělého fotbalu. 

Samozřejmě, že během přípravy dojde k některým odchodům a také příchodům nových hráčů, tak aby nakonec kádr vykrystalizoval do konečné podoby v počtu cca 12 - 14 hráčů do pole a 2 brankářů, kteří budou pravidelně během sezóny doplňováni hráči z A-týmu Sklářů.

Začátek přípravy s B-týmem absolvuje také stoper David Heidenreich, který v minulé sezóně oblékal dres teplického A-týmu a během léta se vrací do italské Atalanty Bergamo, kde ho čeká boj o místo v nabitém kádru trenéra Piera Gasperiniho s možností případného hostování v některém z týmů italské série B.

Fotogalerie


Ústecký kraj pod článek Ústecký kraj pod článek