Brozany - Teplice B 2:1 (1:0)

V dalším kole divizní skupiny B zavítala teplická juniorka na půdu Brozan. V týmu Sokola se objevili také bývalý hráči teplického A mužstva Tomáš Poštulka, Miroslav Rada, Radek Divecký a Pavel Veleba.

Už v první minutě měl obrovskou příležitost Pavel Moulis, který se řítil sám na Poštulku, ale zahnal se až z úhlu a příležitost neproměnil. Podobně si počínal počínal i agilní Watzka, který se skvěle uvolnil, ale ani nadvakrát se neprosadil.

Rozhodčí utkání v mnohých případech poštěl velmi tvrdou hru domácích, což odnášel především Jakub Mareš, na opačné straně však arbitr použil poněkud přísnější metr, z čehož resultovala penalta ve 39.minutě po údajném faulu brankáře Pechatého. Ještě před ní však teplickýh gólman předvedl skvělý zákrak, když vyrazil míč směřující do šibenice. Perfektně si počíhal také na penaltu Gnahouiho, jenže jeho spoluhráči nepokryli dorážku, a tak se africký střelec přesto radoval z úvodní branky.

Hned po změně stran předvedl po skvělém vysunutí od Melunoviče individuální parádu Jakub Mareš, když nejprve tělem oklamal obránce, následně nasadil kličku Poštulkovi a bylo vyrovnáno. Jenže z vyrovnání se tepličtí neradovali dlouho, protože Pešulův dlouhý aut zužitkoval Divacký, který uklidil míč do branky. Hosté další náznaky příležitostí již nedovedli do gólů, a tak utkání skončilo výhrou Brozan v poměru 2:1.

37.Gnahoui, 56.Divecký - 51.Mareš.
Sestava Teplic: Pechatý - Müller, Lukáš, Vaněk, Pícha - Macháček, Pavlíček (63.Kodeš), Melunovič - Mareš, Moulis, Watzka.