Daniel Trubač: Škoda, že jsme v Karviné nevyhráli

Daniel Trubač, záložník FK Teplice, se trefil v druhém duelu po sobě. Proti Ostravě jeho gól body nepřinesl, ten z Karviné znamenal alespoň bod za remízu 1:1.

Remíza je zasloužená?
Asi jo. Ve druhé půlce jsme byli o trošku lepší. První půle, to byla trošku vyčkávaná. Čekali jsme, co soupeř. Škoda, že nám ve druhé půli nepadla druhá branka, smůla. Ale jsem rád, že jsme dokázali srovnat hned po inkasovaném gólu. Že jsme to nezabalili a zvedli se. Škoda, že jsme tu nevyhráli.

Ten první poločas se zdál být z obou stran nervózní...
Asi jo. Ale daleko nervózní byla Karviná. My hráli víc, měli jsme nějaké šance.

Jak jste viděl ten váš gól?
Krásně mi to posunul Černý. V hlavě jsem měl, že dám přímý nárt. Ale když jsem viděl, kolik je přede mnou těl, tak jsem si řekl, že to zkusím obstřelit k tyčce, že bude mít gólman složitý reagovat. Naštěstí to tam spadlo.

Pak jste měl další šanci, ale nevyšlo to.

Mohl jsem to dávat pod sebe Martinu Chlumeckému na střelu, ale rozhodl jsem se zakončovat sám. Věřil jsem si, snažil jsem se to vzít na sebe.

Před koncem jste dali druhou branku, ale sudí ji neuznal. Už jste se hodně radovali...
Člověk v dnešní době nikdy neví. Já vždy nevím do poslední chvilky, čekám, co ukáže rozhodčí. Jak je video, tak si člověk něco může myslet, ale pak je to jinak.