Daniel Trubač prodloužil smlouvu

Kreativní záložník Daniel Trubač, který je od roku 2017 součástí teplického týmu, prodloužil na Stínadlech svou smlouvu. Ta nová ho pojí s týmem žlutomodrých až do léta 2024.

Trubač zatím za Teplice odehrál 89 ligových utkání, ve kterých vstřelil pět branek a na sedm jich nahrál. "Dan je i přes svůj mladý věk už zkušeným hráčem, který si postupně buduje svou pozici v týmu, proto jsme rádi, že i svou budoucnost spojil s naším klubem," říká k podpisu nové smlouvy sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Ofenzivní záložník, který prošel všemi reprezentačními týmy od U16 po U21, si podpis nové smlouvy pochvaluje. "Jsem moc rád, že budu pokračovat v Teplicích, kde jsem se již zabydlel. Přeju si, aby se nám v budoucnu dařilo víc než v té uplynulé sezóně," říká Daniel Trubač a doplňuje ho Pavel Pillár, ředitel komunikace agentury Sport Invest, která Trubače zastupuje: "Daniel patří již několik sezon mezi opory teplického týmu. Jedná se o kreativního fotbalistu, který přináší na hřišti týmu herní nadstavbu a originalitu. Přestože se okolo něj objevovali další zájemci, jeho jednoznačným cílem bylo prodlužení kontraktu v Teplicích a vylepšení klubové pozice z minulé sezony."