15.10.2019 | Redakce

Do Teplic přijede Sparta! Nebude chybět ani Fortuna fotbalová střelnice

Fanoušci, pozor! Očekávaná bitva s pražskou Spartou se blíží a s ní i Fotbalová střelnice. Zábavná fanzóna od Fortuny nesmí v duelu s Letenskými chybět, a tak si ji budete moci vyzkoušet stejně jako v loňské sezoně také na Stínadlech.

S předstihem si na střelnici zařádila i šestice Pavel Verbíř, Jan Shejbal, Manel Royo Castell, Jakub Mareš, Petr Kodeš a Patrik Žitný. Jako profíci využili domácího prostředí a nasázeli za záda gólmana Honzy Webera šest branek. Zkuste jejich metu překonat. Přijďte nám fandit, zaplňte ochozy a užijte si parádní fotbalový podvečer. Kromě zajímavých cen je navíc připraven i jackpot. Tak neváhejte. Bude to super.

Teplice čeká v rámci 13. kola FORTUNA:LIGY opravdu velká výzva. Na Stínadla přijede věhlasná pražská Sparta. Ta v současné době okupuje 7. příčku tabulky a rozhodně bude chtít proti domácímu celku uspět. Tepličtí mají v tabulce stejný počet bodů jako jejich nejbližší soupeř. Horší skóre Severočechy zařadilo na 9. místo, mezi ně a Letenské se ještě vměstnala Olomouc. Kdo uspěje, odskočí soupeři do vyšších pater.

Na zápase tak nesmí chybět ani Fortuna fotbalová střelnice, která bude v neděli 20. října od 16:00 připravená pro fanoušky. Vytvořte si tým o dvou až deseti hráčích a přijďte si ji vyzkoušet. Můžete si otestovat své možnosti, nebo zkusit vyrovnat či překonat výsledek samotných hráčů.

Ti si totiž střelnici vyzkoušeli s předstihem. Tepličtí neměli vůbec jednoduchou úlohu. Hráči směli pálit pouze z voleje a po nadhozu o trampolínu. Na střelbu měli časový interval jediné minuty a v brance navíc číhal Honza Weber, aby co nejvíc pokusů lapil. Fotbalisté se ale výzvy nezalekli a i když pár střel pokazili, mířili vedle nebo ztroskotali na zákroku brankáře, dosáhli na metu šesti gólů.

Na nic nečekejte a dorazte na duel se Spartou, který domácí tým odehraje v neděli 20. října od 18:00. Střelnice bude připravena dvě hodiny před výkopem na umělé trávě v areálu stadionu. Vítězný tým si odnese poukaz na 10 000 korun do fanshopu. A ve vzduchu visí také jackpot. Vítězové o poločasové pauze znovu stanou na střelnici a úkol bude jasný. Překonat počet tref, které zaznamenali tepličtí hráči. Když se to podaří, mohou se fanoušci na tribunách těšit na dvěstě voucherů na 500Kč do teplického fanshopu.

Navíc nejpozději v úterý budou na facebookové události ke střelnici videa se všemi týmy. Můžete se zpětně podívat, jak se vám dařilo a mít hezkou památku.

Tak neváhejte a užijte si parádní fotbalový podvečer. V neděli všichni na Stínadla! A na fotbalovou střelnici.


O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů