Domácí zápas se Spartou bude věnován i nevidomým fanouškům

Blížící se šlágr podzimní sezóny bude opět ze strany FK Teplice věnován podpoře hned několika dobrých věcí. Kromě toho, že klub v rámci kampaně na podporu dárcovství krve věnoval každému, kdo v září daroval v teplické nemocnici krev, dvě vstupenky na domácí zápas se Spartou, budou fanoušci moci podpořit například i útulek Anidef, jehož stánek bude v areálu stadionu.

Vedle toho bude tento zápas určený i těžce zrakově postiženým fanouškům, kteří budou mít i se svým doprovodem na tento zápas vstup zdarma. Díky společnému projektu Nadačního fondu České rozhlasu a Radiožurnálu budou mít nevidomí a slabozrací fanoušči možnost vychutnat si utkání naplno. Sportovní komentátoři Radiožurnálu zajistí do sluchátek speciální komentář, který je proti „klasickému“ rozhlasovému vysílání fotbalových zápasů mnohem detailnější. Věnují se totiž dění nejen na hřišti, ale i na tribunách, popisu jednotlivých hráčů i jejich vzájemné gestikulaci.