11.08.2017 | Redakce

Doražte na nedělní utkání s Jabloncem a vyhrajte automobil Ford

Už v neděli budou mít tepličtí fanoušci opět možnost vyhrát automobil značky Ford od společnosti AUTO IN nebo poukázku na 5000 Kč do obchodního centra Olympia Teplice. "Na zápase s Duklou nám chyběl opravdu jen kousíče k překonání pětitisícové hranice, věřím, že s Jabloncem alespoň tuhle hranici překonáme, ale budeme samozřejmě mnohem raději, pokud nám na zápas dorazí 8000 diváků a budeme tak moci vylosovat výherce vozu Ford," doufá manažer marketingu a PR FK Teplice Martin Kovařík.

Právě v hranicích návštěvnosti totiž spočívá letošní soutěž: Při každém domácím utkání, ve kterém návštěvnost překročí 8000 diváků odjede jeden z fanoušků na zápase ve zbrusu novém voze Ford Ka+, pokud návštěvnost překročí 12000 diváků, bude se soutěžit dokonce o automobil Ford Focus! Na každém zápase, na kterém bude alespoň 5000 diváků se pak bude soutěžit také o dárkový poukaz v hodnotě 5000 Kč do obchodního centra Olympia Teplice.

Možnost vyhrát tyto zajímavé ceny dostanou všichni platící fanoušci, jejichž čárové kódy budou v turniketovém systému přítomny na stadionu, tudíž všichni fanoušci bez ohledu na to, jestli vlastní permanentní vstupenku nebo jednorázový lístek pro dané utkání.

Žlutý Ford Ka+, o který se bude soutěžit, už fanoušci mohli vidět při otevírání nového fanshopu v AGC Aréně Na Stínadlech, nyní si ho mohou prohlédnout v teplické Olympii, kde je vystavené. Při každém domácím utkání bude vystaven přímo u hrací plochy.

Doražte tedy v neděli na zápas Teplice - Jablonec, který se hraje od 16:00 na Stínadlech a vezměte sebou své přátele a známé a třeba právě vy odjedete ve zbrusu novém voze značky Ford!

Bonusový klub permanentkářů Bonusový klub permanentkářů