Dorost s Opavou zvítězil 3:2

Tepličtí dorostenci se utkali v předehrávaném 17. kole I. dorostenecké ligy na domácí půdě v Duchcově s tým Opavy. Žlutomodří v utkání zvítězili 3:2 zásluhou dvou branek Šimečka a jedné Kokeše.

Duel se od úvodu nesl v duchu převahy teplických barev. Dvě velké šance měl hned v úvodu Vobecký, ale nejprve halfvolejem trefil břevno a vzápětí ho vychytal hostující brankář. Z ničeho nic však udeřilo na druhé straně, po rychlé akci se z levé strany prosadil Vrána. Žlutomodří ještě více uzamkli Opavu na její polovině hřiště, ale ne a ne se gólově prosadit. Kokeš tvrdou ranou z pravé strany trefil opět jen břevno. Až ve 39. minutě potrestal strčení do Matkoviče v pokutovém území z penalty Šimeček. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu 1:1.

Krátce po změně stran se opět dostalo do vedení hostující mužstvo, po brejku se opět prosadil Vrána. Tepličtí opět srovnali po pokutovém kopu, tentokrát za stažení Kormundy, penaltu bezpečně proměnil doprostřed branky Kokeš. Strhnout vedení na stranu Teplic mohl v 70. minutě Matkovič, který nastřelil už třetí břevno teplických. Na druhé straně bylo ve vápně domácí také horko, když musela obrana vykopávat míč z prázdné branky. Nakonec však žlutomodří přeci jen strhli vedení na svou stranu, z dálky napřáhl Šimeček a odrazem o tyč poslal míč do sítě.